Prezent dla majsterkowicza

10-08-2020

 

Szukasz pomysłu na prezent dla majsterkowicza?

Zastanawiasz się, co kupić w prezencie tacie, wujkowi lub dziadkowi? Tylko nie kolejną parę skarpet! Pomyśl, jaki prezent rzeczywiście mógłby wywołać na ich twarzach uśmiech? Oczywiście narzędzia! Narzędzia to idealny pomysł na prezent - są praktyczne, pożyteczne i pomagają realizować kreatywne pomysły. Kupując narzędzia na prezent mamy pewność, że podarunek będzie trafiony i znajdzie trwałe miejsce w domu obdarowanego.

 

Narzędzia to prezent, który rozbudzi wyobraźnię!

Czy wiesz, że majsterkowanie rozbudza kreatywność, poprawia koordynację i zwiększa umiejętność planowania? W ostatnich latach zainteresowanie projektami typu "Zrób to sam" wciąż rośnie! Jeśli podarujesz narzędzia pod choinkę, obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła samodzielnie wykonywać czynności takie jak: renowacja mebli, samodzielne naprawy usterek w domu lub budowanie od podstaw prostych mebli z drewna. Tym samym  podarowany przez Ciebie prezent przyniesie mnóstwo frajdy w trakcie wykonywania tych wyjątkowych projektów i jeszcze więcej satysfakcji podczas podziwiania efektu końcowego!

 

Jakie narzędzia na wybrać?

Przede wszystkim zastanów się, jaki typ zasilania narzędzia wybrać - my proponujemy wybór elektronarzędzi. Dlaczego? Elektronarzędzia to oryginalna propozycja na prezent, wyróżniająca się możliwością praktycznego zastosowania. Istotny jest także fakt, że liczba elektronarzędzi w warsztacie jest zazwyczaj mniejsza, niż narzędzi ręcznych - stąd też mniejsze ryzyko zdublowania prezentu. To ważne, aby narzędzia na prezent świąteczny, które wybierzesz, nie okazały się trzecim młotkiem lub kolejnym zestawem kluczy w kolekcji.

Zastanawiając się, jakie elektronarzędzia na prezent wybrać, zwróć uwagę, którego elektronarzędzia bliska Ci osoba używa najczęściej. Warto zajrzeć do jej warsztatu, aby zorientować się, jakie narzędzia już posiada, a jakich brakuje w jej kolekcji. Z pewnością jakieś narzędzie jest eksploatowane najczęściej i wykazuje już widoczne oznaki zużycia. A może zapytasz tatę, wujka lub dziadka wprost, jakie narzędzia pod choinkę chciałby otrzymać?

Jeśli prezent pod choinkę dla taty ma być niespodzianką i nie chcesz zdradzać swoich zamiarów bezpośrednim zapytaniem zapoznaj się z poniższymi propozycjami.

 

Pomysły na prezenty dla majsterkowicza

Każdy majsterkowicz wierci, szlifuje lub przecina - nie inaczej jest z osobą, którą chcesz obdarować. Najczęściej używane narzędzia zużywają się najszybciej. Dlatego warto zwrócić uwagę na wysoką jakość narzędzia, którego komponenty muszą wykazywać się długą żywotnością właśnie ze względu na intensywną eksploatację. Jeżeli obawiasz się, że Twój pomysł na prezent dla majsterkowicza może okazać się nietrafiony, wybierz jedno z najpowszechniej używanych narzędzi.

 

Propozycja prezentu gwiazdkowego nr 1:

Wiertarko-wkrętarka!

Wiertarka to jedno z najczęściej używanych przez majsterkowiczów narzędzi, co oznacza, że jeśli zdecydujesz się nabyć wiertarkę pod choinkę, z pewnością będzie to trafiony i doceniony prezent. 

Wiertarki elektryczne charakteryzują się dużą mocą - spójrz np. na wiertarko-wkrętarkę z lampką LED 850W - ten model dedykowany jest najbardziej wymagającym użytkownikom. Ta wiertarka została wyposażona w płynną regulację prędkości, obroty prawo/lewo i dziewięciostopniową regulację docisku. Dzięki tym właściwościom wiertarki, obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła z powodzeniem wiercić nawet w twardym drewnie i dostosować parametry pracy urządzenia do swoich wyśrubowanych wymagań. Dodatkowo, wbudowana lampka z diodą LED, oświetli miejsce pracy.

Wiertarki akumulatorowe cieszą się rosnącą popularnością wśród naszych Klientów. Brak ograniczającego swobodę ruchów przewodu zasilającego ma swoich zagorzałych zwolenników. Coraz większe uznanie zdobywają sobie też akumulatory litowo-jonowe, w które wyposaża się najlepsze wiertarki akumulatorowe - taki rodzaj akumulatora jest pojemny, wytrzymały, nie posiada efektu pamięci i gwarantuje długotrwałą pracę z wiertarką bez potrzeby jej częstego ładowania.

Spośród wielu dostępnych modeli wiertarek akumulatorowych, zwróć uwagę na bardzo przystępną cenowo wiertarko-wkrętarkę akumulatorową 16V wyposażoną w dwa biegi i osiemnasto pozycyjne sprzęgło.

Spójrz także na akumulatorową wiertarko-wkrętarkę w zestawie z dwoma bateriami - do długotrwalej pracy bez konieczności robienia przerw na ładowanie. Z kolei ta wiertarka akumulatorowa ze wskaźnikiem mocy umożliwia kontrolę stopnia naładowania akumulatora w czasie rzeczywistym.

Ciekawą propozycją dla kogoś, kto posiada już zwykłą wiertarko-wkrętarkę akumulatorową będzie akumulatorowa wiertarka kątowa - z końcówką kątową umożliwiającą pracę w ciasnych i trudnodostępnych miejscach. Z pewnością ten rodzaj wiertarki okaże się udanym prezentem i wzbogaci kolekcję każdego majsterkowicza.

 

Propozycja prezentu świątecznego nr 2:

Wiertarka z zestawem akcesoriów w walizce

Wiertarko-wkrętarka z zestawem akcesoriów 94 szt. będzie zarówno praktycznym, jak i bardzo reprezentatywnym prezentem. Wyobraź sobie tę dużą i ciężką walizkę zapakowaną w piękny papier - to idealny zestaw narzędzi na prezent!

Wiertarka z akcesoriami to uniwersalny zestaw narzędzi na prezent, który został pomyślany tak, aby umożliwiał wykonanie wszystkich podstawowych prac warsztatowych. Jest to idealny zestaw startowy narzędzi dla osoby dopiero zakładającej swój warsztat lub stawiającej pierwsze kroki w świecie majsterkowania, ale także dla profesjonalisty, który chciałby mieć wszelkie niezbędne akcesoria pod ręką, zamknięte w wygodnej walizce ułatwiającej ich segregowanie i przewożenie.

 

Propozycja prezentu nr 3:

Szlifierka

Szlifierka jest urządzeniem niezbędnym w wielu pracach remontowych i naprawczych. Umożliwia szlifowanie różnych powierzchni, ich czyszczeni, używanie z metalu rdzy, a także przecinanie zróżnicowanych materiałów np. drewna, metalu, betonu, czy ceramiki.   

Ta szlifierka kątowa z dodatkową boczną rękojeścią została wyposażona w mocny silnik 2200W i umożliwia cięcie trudnych w obróbce materiałów. Jest to profesjonalne narzędzie, które zadowoli najbardziej wymagającego użytkownika. Zwróć uwagę na bardzo korzystny stosunek ceny do jakości - ta profesjonalna szlifierka kątowa kosztuje tylko 290zł.

Szlifierka kątowa diax to niezastąpiony element wyposażenia warsztatu czy garażu. W ofercie Bass Polska znajdziesz elektryczne szlifierki kątowe diax o tarczach 115mm, 125mm i 250mm. Taka szlifierka służy do szlifowania, ale przede wszystkim też do cięcia różnych materiałów w miejscach trudnodostępnych.

Mini szlifierka pneumatyczna będzie udanym prezentem dla posiadacza kompresora. Pneumatyczna mini szlifierka kątowa przeznaczona jest do szlifowania, polerowania, szczotkowania, oraz cięcia metalu i innych twardych materiałów, do precyzyjnych prac w zakładach lakierniczych, warsztatach samochodowych i stolarskich. Zanim kupisz tę szlifierkę lub inną szlifierkę pneumatyczną z naszej oferty.

Upewnij się tylko, że osoba, której chcesz zrobić prezent, posiada w warsztacie kompresor ;).

 

Propozycja prezentu nr 4:

Narzędzia wielofunkcyjne

Narzędzia wielofunkcyjne łącząmożliwości wielu różnych urządzeń w jednym i dlatego będą świetnym pomysłem na prezent dla osoby, która nie posiada wielu narzędzi lub ma ograniczone możliwości ich przechowywania.

Szlifierka multifunkcyjna Twista-A-Saw z podstawą do frezowania  umożliwia wykonanie kompleksowych prac renowacyjnych, remontowych i artystycznych za pomocą tylko jednego urządzenia. Cięcie, szlifowanie, ostrzenie, wycinanie otworów w drewnie, polerowanie i grawerowanie w materiałach o zróżnicowanym stopniu twardości nigdy jeszcze nie było tak proste! 

Szlifierka wielofunkcyjna renowator jest uniwersalnym urządzeniem renowacyjnym i będzie najlepszym prezentem świątecznym dla złotej rączki, któremu marzy się odnawianie starych mebli lub samodzielne przeprowadzanie prac remontowych.

 

Pomysł na drobny prezent dla majsterkowicza:

Akcesoria do elektronarzędzi

Pamiętaj, że akcesoria do elektronarzędzi zużywaja się błyskawicznie - bardzo możliwe, że Twój tata, wujek lub dziadek potrzebują nowego zestawu wierteł do wiertarki lub tarcz do szlifierki i taki prezent sprawi im najwięcej radości.

Małym, ale bardzo praktycznym prezentem będzie  wiertło do metalu,  brzeszczot do drewna, otwornica  lub  zestaw końcówek do multiszlifierki.

Jednym z ciekawszych pomysłów na prezent jest też zakup nasadki wiertarskiej. Po zamontowaniu na wiertarkę, nasadka umożliwia zmianę funkcjonalności wiertarki np. jeśli kupisz nasadkę do cięcia blachy, Twój dziadek lub wujek będzie mógł ciąć blachę za pomocą swojej wiertarki!

 

A może tradycyjny zestaw kluczy?

Niektóre pomysły są zawsze trafione. Jeśli nie przemawia do Ciebie żadna z powyższych propozycji elektronarzędzi, rozważ zakup zestawu kluczy. 

Ten zestaw kluczy nasadowych 94 szt. został wykonany ze stali chromowo-wanadowej, co oznacza, że będzie służył obdarowanemu przez lata! W zestawie znajdują się nasadki, grzechotki, klucze torx, nasadowe, imbusy, przedłużki, wkrętaki - bity - wszystko, co niezbędne majsterkowiczowi i złotej rączce!

Zobacz pełną ofertę zestawów kluczy BASS POLSKA >>