Dmuchawa warsztatowa 24V z odkurzaczem

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 8463
 • Producent: Bass Polska
 • Kod producenta: 5902067620403
 • Waga: 1.8 kg
 • Dostępność: Jest  (222 szt.)
 • 149,00 zł
 • szt.

AKUMULATOROWA DMUCHAWA WARSZTATOWA Z ODKURZACZEM

- ZAKUP BATERIĘ I ŁADOWARKĘ ODDZIELNIE

 • Napięcie: 24V
 • Moc znamionowa: 10A
 • Pojemność akumulatora:  3.0Ah / 4.0Ah
 • Prędkość bez obciążenia: 0-18000rpm
 • Prędkość nadmuchu: 320km/h
 • Objętość przepływu powietrza: 3.2m3/min

 

PASUJĄCE BATERIE I ŁADOWARKI

 

DLACZEGO TA DMUCHAWA WARSZTATOWA NIE POSIADA BATERII ANI ŁADOWARKI?

Baza 24V - narzędzia akumulatorowe zasilane jedną baterią: nasza najnowsza seria narzędzi akumulatorowych wyróżnia się możliwością zasilenia każdego narzędzia tą samą wytrzymałą baterią. Baterię oraz ładowarkę do dmuchawy dokupujesz oddzielnie, co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi lub kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o bazie narzędzi 24V.

 

CO DAJE CI SYSTEM JEDNA BATERIA, WIELE NARZĘDZI?

Profesjonalizm najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia Ci stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność – już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!

 

DMUCHAWA Z ODKURZACZEM – CZY TO NARZĘDZIE WARSZTATOWE DLA CIEBIE?

Ten model dmuchawy będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli poszukujesz cichego i poręcznego sprzętu, który nie potrzebuje dostępu do źródła prądu. Z powodu braku uciążliwego przewodu elektrycznego dmuchawa warsztatowa zapewnia  pełną swobodę ruchów i będzie najlepszym rozwiązaniem do pracy w niewielkich pomieszczeniach. Funkcja odkurzacza umożliwia natychmiastowe zasysanie drobnych nieczystości do zamontowanego do dmuchawy worka.

 

ZALETY DMUCHAWY BASS POLSKA

Jedno narzędzie, wiele zastosowań!

Dmuchawa do warsztatu umożliwia oczyszczenie miejsca pracy z trocin, opiłków, kurzu, pyłu i innych drobnych nieczystości. Warto mieć ją zawsze pod ręką, by zachowywać czystość i dobrą widoczność na stanowisku pracy. Niewielki worek odkurzacza umożliwia zasysanie kurzu i drobnych nieczystości.

Najbardziej wydajny typ akumulatora na rynku!

Do tego modelu dmuchawy z odkurzaczem dokup niezawodny akumulator litowo-jonowy. Taki akumulator jest lekki i nie posiada efektu pamięci, a także odznacza się największą gęstością energii i pojemnością w stosunku do ciężaru i objętości. Elektroniczny sterownik nie dopuści do nadmiernego rozładowania się akumulatora. Czas ładowania akumulatora to zaledwie godzina! Pamiętaj! Zarówno akumulator jak i ładowarkę należy dokupić oddzielnie!

Cicha praca bez spalin!

Dmuchawy z akumulatorem są ekologiczne i nie generują spalin tak jak dmuchawy spalinowe. Ten model dmuchawy akumulatorowej charakteryzuje się także cichą pracą – niski poziom emisji hałasu Lwa 96dB gwarantuje komfortowe zdmuchiwanie paprochów, kurzu i innych niewielkich nieczystości, nie obciążając słuchu operatora i osób postronnych.

Najwyższy komfort użytkowania!

Niska waga, opływowy kształt i ergonomiczny uchwyt gwarantują wygodną pracę zarówno dla osób praworęcznych jak i leworęcznych. Optymalnie wyważona konstrukcja umożliwia przybranie wygodnej pozycji.