Dmuchawa warsztatowa z odkurzaczem 24 V, bez akumulatora

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8463
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067620403
  • Waga: 1.8 kg
  • Dostępność: Jest  (46 szt.)

  • Historia ceny
  • 149,00 zł
  • szt.

DMUCHAWA WARSZTATOWA Z ODKURZACZEM DO TROCIN

BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI W ZESTAWIE

 

ZALETY DMUCHAWY BASS POLSKA

Jedno narzędzie, wiele zastosowań!

Dmuchawa do warsztatu Bass Polska  umożliwia oczyszczenie miejsca pracy z trocin, opiłków, kurzu, pyłu i innych drobnych nieczystości. Warto mieć ją zawsze pod ręką, by zachowywać czystość i dobrą widoczność na stanowisku pracy. Niewielki worek odkurzacza umożliwia zasysanie kurzu i drobnych nieczystości. Ten model dmuchawy Bass Polska będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli poszukujesz cichego i poręcznego sprzętu, który nie potrzebuje dostępu do źródła prądu. Z powodu braku uciążliwego przewodu elektrycznego dmuchawa warsztatowa zapewnia  pełną swobodę ruchów i będzie najlepszym rozwiązaniem do pracy w niewielkich pomieszczeniach. Funkcja odkurzacza umożliwia natychmiastowe zasysanie drobnych nieczystości do zamontowanego do dmuchawy worka.

Najbardziej wydajny typ akumulatora na rynku!

Do tego modelu dmuchawy z odkurzaczem Bass Polska dokup niezawodny akumulator litowo-jonowy. Taki akumulator jest lekki i nie posiada efektu pamięci, a także odznacza się największą gęstością energii i pojemnością w stosunku do ciężaru i objętości. Elektroniczny sterownik nie dopuści do nadmiernego rozładowania się akumulatora. Czas ładowania akumulatora to zaledwie godzina! Pamiętaj! Zarówno akumulator jak i ładowarkę należy dokupić oddzielnie!

Cicha praca bez spalin!

Dmuchawy z akumulatorem Bass Polska są ekologiczne i nie generują spalin tak jak dmuchawy spalinowe. Ten model dmuchawy akumulatorowej Bass Polska charakteryzuje się także cichą pracą – niski poziom emisji hałasu Lwa 96 dB gwarantuje komfortowe zdmuchiwanie paprochów, kurzu i innych niewielkich nieczystości, nie obciążając słuchu operatora i osób postronnych.

Najwyższy komfort użytkowania!

Niska waga, opływowy kształt i ergonomiczny uchwyt gwarantują wygodną pracę zarówno dla osób praworęcznych jak i leworęcznych. Optymalnie wyważona konstrukcja umożliwia przybranie wygodnej pozycji.

 

DLACZEGO TA DMUCHAWA WARSZTATOWA BASS POLSKA NIE POSIADA W ZESTAWIE AKUMULATORA ANI ŁADOWARKI?

Baza 24 V - narzędzia akumulatorowe do warsztatu i ogrodu, wyróżniające się możliwością zasilenia każdego narzędzia tym samym wytrzymałym akumulatorem. Akumulator oraz ładowarkę do dmuchawy dokupujesz oddzielnie, co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi ogrodowych lub kompletujesz wyposażenie warsztatu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o bazie narzędzi 24 V.

 

CO ZYSKUJESZ, WYBIERAJĄC SYSTEM JEDEN AKUMULATOR, WIELE NARZĘDZI?

Profesjonalizm najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia Ci stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!