Glebogryzarka spalinowa 4w1 wielofunkcyjna 63CC 450mm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8487
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067619179
  • Waga: 18.25 kg
  • Dostępność: Jest  (80 szt.)
  • 699,00 zł
  • szt.

 

 

WIELOFUNKCYJNA GLEBOGRYZARKA DO OGRODU 4W1

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Pojemność silnika: 63cc

Poziom emisji hałasu: Lwa 93dB, Lpa 88dB

Głębokość robocza: 15cm

Średnica noży roboczych: 35cm

 

 

JAKIE DODATKOWE FUNKCJE MOŻE PEŁNIĆ GLEBOGRYZARKA BASS POLSKA?

 

Po zainstalowaniu do glebogryzarki odpowiednich akcesoriów, staje się ona wielofunkcyjnym narzędziem ogrodowym, które w sposób kompleksowy umożliwi Ci zadbanie o glebę i trawnik. Uwaga! Akcesoria są opcjonalne i nie znajdują się w zestawie z glebogryzarką. Zapoznaj się z poniższymi funkcjami każdego z akcesoriów - należy je zakupić oddzielnie.

 

AERATOR - ODPOWIEDNIE NAPOWIETRZENIE TRAWNIKA

 

Po instalacji wałka 450mm ta glebogryzarka staje się aeratorem ogrodowym, który nakłuwa glebę za pomocą umieszczonych na wałku kolców w celu rozluźnienia gleby oraz poprawienia dystrybucji wody i powietrza do korzeni. Aeracja umożliwia także pozbycie się zbitej skorupy gleby i niszczy siewki chwastów. Zapewnia także większą odporność trawnika na deptanie i jego szybszą regenerację.

 

Wałek aerator możesz dokupić do glebogryzarki TU - zdjęcie główne przestawia glebogryzarkę z założonym walkiem aeratora, który nie znajduje się w zestawie.

 

 

KULTYWATOR - SPULCHNIANIE GLEBY

 

Po instalacji wałka 350mm glebogryzarka będzie pełnić funkcję kultywatora - w przeciwieństwie do glebogryzarki, zespoły robocze kultywatora nie obracają się, dlatego urządzenie spulchnia jedynie wierzchnią warstwę gleby bez jej odwracania. Za pomocą kultywatora w ogrodzie szybko spulchnisz ziemię na rabatach, przygotujesz grządki pod wysiew nasion, usuniesz chwasty o płytkich korzeniach oraz wymieszasz z podłożem nawóz organiczny np. kompost. Kultywator do trawnika okaże się równie użyteczny - ułatwia napowietrzanie i nawadnianie trawy, a także usuwa zalegający w murawie mech.

 

Wałek kultywator możesz dokupić do glebogryzarki TU

 

 

 

UWAGA! Przed zabiegiem agrotechnicznym należy pozbyć się zagęszczenia chwastów i grubych korzeni rozdrabniaczem sadowniczym. Przy grubo ziarnistym terenie pozbycia się kamienistego złoża , gleby ilaste należy nawieść grubą warstwę piachu z torfem 6cm~7cm w celu spulchnienia . WAŻNE! Przygotowanie terenu do prac agrotechnicznych jest zalecaną czynnością w celu uniknięcia awarii mechanicznych maszyn ogrodniczo rolniczych.

 

KLIKNIJ ZAKŁADKĘ ZAŁĄCZNIKI I SPRAWDŹ, JAK POPRAWNIE PRZYGOTOWAĆ TEREN

 

                                                                     Sprawdź, jak przygotować teren do pracy z glebogryzarką