Opryskiwacz plecakowy akumulatorowy 16l elektryczny

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8616
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067605578
  • Waga: 5.5 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 255,00 zł
  • Niedostępny

 

OPRYSKIWACZ OGRODOWY AKUMULATOROWY ZE ZBIORNIKIEM 16L, POMPĄ MEMBRANOWĄ I POTRÓJNYM FILTREM

 

 

 

DANE TECHNICZNEPojemność zbiornika: 16l
Typ pompy: membranowa
Zasilanie pompy membranowej: 12V
Ciśnienie max: 0.15 - 0.4MPa
Ładowanie: 12V


 

W ZESTAWIEMaska ochronna
Lanca z rękojeścią
Ładowarka 230V/12V

 

CZY TO OPRYSKIWACZ OGRODOWY DLA CIEBIE?

 

Zastanawiasz się, jaki opryskiwacz ogrodowy wybrać? Ten model spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz opryskiwacza do pracy przy średnich i dużych opryskach. Będzie to także najlepszy opryskiwacz do szklarni i innych zamkniętych pomieszczeń.

 

 

ZALETY OPRYSKIWACZA OGRODOWEGO BASS POLSKA

 

Szybki i wygodny oprysk roślin ogrodowych! Akumulatorowy opryskiwacz ogrodniczy jest wszechstronnym, niezwykle wydajnym urządzeniem ogrodowym, które umożliwi Ci kompleksową pielęgnację roślin. Akumulatorowy spryskiwacz ogrodowy znajdzie zastosowanie w sadownictwie, rolnictwie, w przydomowych ogródkach i na działkach, do oprysku roślin oraz do rozpylania środków zwalczających komary i meszki, a także do rozpylania chemikaliów służących do dezynfekcji. Silnik akumulatorowy pozwala na zmniejszenie wysiłku podczas oprysków umożliwiając uzyskanie czterokrotnie większej wydajności, niż w przypadku opryskiwaczy ręcznych.

 

Konstrukcja z komponentów najwyższej jakości: opryskiwacz akumulatorowy zaprojektowaliśmy tak, aby spełniał najwyższe normy jakościowe. Opryskiwacz jest wyposażony w mocny silnik, potrójny filtr oraz system ostrzegania przed niskim poziomem napięcia, który chroni  akumulator przed uszkodzeniem. Pompa membranowa została wyposażona w zawór bezpieczeństwa, który automatycznie ogranicza ciśnienie w układzie. Komponenty doskonałej jakości gwarantują niezawodność działania i długą, bezawaryjną eksploatację. Wzmocniony zbiornik na substancje opryskowe charakteryzuje się maksymalną szczelnością.

 

Pełna kontrola nad opryskiem: regulowane dysze wraz z teleskopowa lancą zapewniają szeroki strumień oprysku dopasowany do wymagań wykonywanej pracy.

 

Łatwa obsługa i konserwacja: ogrodowy opryskiwacz plecakowy zaprojektowaliśmy tak, aby jego obsługa i ładowanie były intuicyjne i komfortowe. Prosty montaż zajmuje tylko chwilę a wszystkie elementy opryskiwacza są łatwe w czyszczeniu.

 

Komfort użytkowania:  plecakowa forma opryskiwacza ogrodniczego umożliwia nie tylko jego łatwe przenoszenie, ale także wygodny oprysk za sprawą profilowanych wykończeń i regulowanych szelek. Lanca gwarantuje pełną swobodę ruchu i szeroki zasięg pracy. Duży wlew ułatwia napełnianie zbiornika.