Opryskiwacz plecakowy spalinowy 20l

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8622
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067605196
  • Waga: 11 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 659,00 zł
  • Niedostępny

 

SPALINOWY OPRYSKIWACZ PLECAKOWY ZE ZBIORNIKIEM 20L

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Pojemność zbiornika: 20l

Moc: 2,13KM

Wydajność: 7,500rpm

Odległość zraszania: 11m

Wydajność: 3l/min

Wydajność: 3.7kg/min

Stosunek mieszaniny na dotarciu 25:1 (paliwo:olej)

Stosunek mieszaniny przy użytkowaniu eksploatacyjnym 40:1 (paliwo:olej)

 

W ZESTAWIE

 

Komplet dysz (rurki, złączki itp.)

Zestaw kluczy potrzebnych do obsługi

Dodatkowe: uszczelki, zakrętka

 

 

CZY TO OPRYSKIWACZ OGRODOWY DLA CIEBIE?

 

Zastanawiasz się, jaki opryskiwacz ogrodowy wybrać? Ten model spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz opryskiwacza do pracy na rozległym terenie – silnik spalinowy zapewnia maksymalną wydajność i szybki czas rozpylania, a pojemny zbiornik umożliwia długotrwałą pracę bez konieczności robienia częstych przerw na ponowne napełnienie zbiornika.

 

 

ZALETY PLECAKOWEGO OPRYSKIWACZA OGRODOWEGO BASS POLSKA

 

Szybki i wygodny oprysk roślin ogrodowych! Opryskiwacz ogrodniczy jest wszechstronnym, niezwykle wydajnym urządzeniem ogrodowym, które umożliwi Ci kompleksową pielęgnację roślin. Spalinowy spryskiwacz ogrodowy znajdzie zastosowanie w sadownictwie, rolnictwie, w przydomowych ogródkach i na działkach, do oprysku roślin oraz do rozpylania środków zwalczających komary i meszki, a także do rozpylania chemikaliów służących do dezynfekcji.

 

Uniwersalność zastosowań: bogate wyposażenie rur wydmuchowych umożliwia zmianę opryskiwacza w dmuchawę do liści, aby maksymalnie wykorzystywać możliwości opryskiwacza przez cały rok.

 

Prosta konstrukcja z komponentów najwyższej jakości: dwukierunkowa pompa tłokowa, główny komponent opryskiwacza, jest kompaktowa, prosta w użyciu i konserwacji. Mocny silnik dwusuwowy o pojemności 42ccm zapewnia wysoką dynamikę spryskiwania i bezawaryjną pracę. Wzmocniony zbiornik na substancje opryskowe charakteryzuje się maksymalną szczelnością.

 

Pełna kontrola nad opryskiem: regulacja obrotów pozwala na dopasowanie parametrów opryskiwacza spalinowego do potrzeb wykonywanej pracy. Trzy regulowane dysze zapewniają szeroki strumień oprysku.

 

Łatwa obsługa i konserwacja: ogrodowy opryskiwacz spalinowy zaprojektowaliśmy tak, aby jego obsługa była intuicyjna i komfortowa. Prosty montaż zajmuje tylko chwilę a wszystkie elementy opryskiwacza są łatwe w czyszczeniu.

 

Komfort użytkowania:  plecakowa forma opryskiwacza ogrodniczego umożliwia nie tylko jego łatwe przenoszenie, ale także wygodny oprysk za sprawą profilowanych wykończeń i regulowanych szelek. System sterowania znajduje się po przeciwnej stronie od wylotu opryskiwacza. Duży wlew ułatwia napełnianie zbiornika.


UWAGA! Opryskiwaczy spalinowych nie wolno używać do oprysków preparatem MIEDZIAN.

UWAGA! Zabrania się korzystania z urządzenia w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieszczelności w układzie paliwowym! Opryskiwacz jest przygotowany do oprysku i posiada nałożoną nakładkę 8.1. W przypadku pylenia należy ją wymienić na nakładkę 9.2 ; 9.6 .