Wkrętarka akumulatorowa 20V Li-Ion 24Nm 2 baterie

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5314
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067616499
  • Waga: 2.5 kg
  • Dostępność: Jest  (366 szt.)
  • szt.
  • 239,00 zł

 

WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA LI-ION  Z DODATKOWĄ BATERIĄ W ZESTAWIE

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Napięcie akumulatora: 20V

Pojemność baterii: 2,2Ah

Poziom hałasu: Lwa 61dB , Lpa 58dB

Siła dokręcania: 24Nm

 

W ZESTAWIE

 

Wkrętarka

Ładowarka

2x bateria

Plastikowa walizka do przechowywania

 

PRZEZNACZENIE

 

Wkręcanie, wykręcanie, wiercenie, luzowanie śrub i wkrętów.

 

 

ZALETY WKRĘTARKI AKUMULATOROWEJ

 

Pełna swoboda ruchów, bez ograniczających kabli! Najlepsza wkrętarka akumulatorowa to taka, która jest w 100% dopasowana do Ciebie. Pracujesz głównie w zewnętrznych lokalizacjach, na wysokościach lub w trudnodostępnych miejscach? A może podłączanie przedłużacza i krępujące ruchy przewody elektryczne uznajesz za uciążliwe? Wybierz wkrętarkę akumulatorową, która nie wymaga dostępu do prądu i daje Ci pełną swobodę ruchów w trakcie pracy. Ten model wkrętarki wyposażyliśmy w dwie baterie, które umożliwią Ci ciągłą pracę z urządzeniem.

 

Najlepszy dostępny na rynku akumulator! Wkrętarkę wyposażyliśmy w niezawodny akumulator litowo-jonowy, który jest lekki i nie posiada efektu pamięci, co więcej, odznacza się największą gęstością energii i pojemnością w stosunku do ciężaru i objętości. Do nadmiernego rozładowania akumulatora nie dopuści elektroniczny sterownik kontrolujący jego pracę.

 

Ładowarka ze sterownikiem mikroprocesorowym: takie rozwiązanie zapewni automatyczne dopasowanie prądu oraz napięcia ładowania do aktualnego zapotrzebowania akumulatora.

 

Regulacja momentu obrotowego: przy pomocy pierścienia regulacyjnego  możesz ustawić moment obrotowy dokręcania w zakresie 1-19 . Ustawienie wskaźnika na 1 oznacza wybranie najmniejszej siły dokręcania, a na 19 największej.

 

Wysoki komfort pracy: ten model wkrętarki akumulatorowej charakteryzuje się niską wagą i idealnym wyważeniem, które zapewnią Ci komfort nawet podczas długotrwałej pracy nie obciążając Twojego nadgarstka.

 

Walizka do przechowywania: ten model wkrętarki 20V możesz przechowywać i przewozić w dołączonej do zestawu walizce ze wzmocnionego plastiku. Walizka ułatwi przenoszenie wkrętarki i zapewni jej bezpieczne warunki podczas transportu.