Wyciskarka wolnoobrotowa do soków (szara)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 10252
 • Producent: Bass Polska
 • Kod producenta: 5902067623459
 • Dostępność: Jest  (1050 szt.)
 • 239,00 zł
 • szt.

W zestawie kupisz taniej

Wyciskarka wolnoobrotowa do soków (szara)

Wyciskarka wolnoobrotowa do soków (szara)

239,00 zł
Sitko do przecierów do wyciskarki wolnoobrotowej.

Sitko do wyciskarki wolnoobrotowej, duże otwory, do przecierów

38,00 zł
277,00 zł
235,45 zł
Wyciskarka wolnoobrotowa do soków (szara)

Wyciskarka wolnoobrotowa do soków (szara)

239,00 zł
Gładkie sitko do wyciskarki wolnoobrotowej.

Sitko do wyciskarki wolnoobrotowej, gładkie, do lodów i sorbetów

38,00 zł
277,00 zł
235,45 zł
Wyciskarka wolnoobrotowa do soków (szara)

Wyciskarka wolnoobrotowa do soków (szara)

239,00 zł
Inteligentna waga łazienkowa z aplikacją i funkcją pomiaru tłuszczu Bass Polska.

Waga łazienkowa z aplikacją i pomiarem tłuszczu

45,00 zł
284,00 zł
241,40 zł
Wyciskarka wolnoobrotowa do soków (szara)

Wyciskarka wolnoobrotowa do soków (szara)

239,00 zł
Elektroniczna waga kuchenna z miską Bass Polska.

Waga kuchenna elektroniczna z misą

39,00 zł
278,00 zł
236,30 zł

WYCISKARKA DO SOKÓW

 Z OWOCÓW, TWARDYCH WARZYW I LIŚCI

 • Moc: 250 W
 • Napięcie: 230 V / 50 Hz
 • Liczba obrotów na minutę: 45 rpm
 • Materiał obudowy: stal nierdzewna

 

W ZESTAWIE

 • Pojemnik na miąższ
 • Dzbanek na sok
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Popychacz

 

ZALETY WYCISKARKI WOLNOOBROTOWEJ BASS POLSKA

WYCISKA WSZYSTKO, BEZ WYJĄTKÓW.

Wyciskarka niskoobrotowa Bass Polska to sprzęt AGD do kuchni, który nie daje się zaskoczyć. Wskaż dowolny owoc, dowolne warzywo lub zioło! Nasza wyciskarka soku poradzi sobie z każdym zadaniem! Wolnoobrotowy ślimak porusza się z prędkością czterdziestu pięciu obrotów na minutę. Miażdży składniki, stopniowo uwalniając z nich pełnię witamin i substancji odżywczych. Co ważne, ślimak nie nagrzewa się podczas wyciskania soku. Technologia wolnoobrotowa wyciska soki na zimno, aby sok posiadał jak najwięcej właściwości prozdrowotnych. Z wyciskarką ślimakową przygotujesz sok z twardych warzyw i owoców, a nawet z liści pokrzywy!  Nie zwlekaj! Włącz do jadłospisu rodziny zdrowy sok z buraka, selera lub aronii!

 

WYCISKARKA DO SOKU DLA CAŁEJ RODZINY, NA CZTERY PORY ROKU.

Z wyciskarką typu slow juicer Bass Polska odmienisz sposób żywienia całej rodziny. Wybieraj produkty sezonowe i sokuj je przez cały rok. W okresie jesienno-zimowym przygotuj ogrzewające organizm soki z bulw z dodatkiem imbiru. Wspomożesz układ odpornościowy dzieci. Latem kup lokalne owoce i przygotuj pyszne i kolorowe koktajle. Z czasem zauważysz poprawę kondycji zdrowotnej u siebie i reszty członków rodziny. Dieta bogata w warzywa i owoce wpłynie korzystnie również na poprawę koncentracji i samopoczucia. Dzieci zaczną dostawać lepsze oceny, a Twoja efektywność w pracy się poprawi. Nie zapominajmy o pięknej skórze! Nie bez powodu kuracje sokami nazywa się odmładzaniem na surowo!

 

ŁATWY MONTAŻ I KOMFORTOWA OBSŁUGA.

Wyciskarka soków typu slow juicer Bass Polska jest bardzo prosta w montażu i obsłudze. Składa się z podstawy z silnikiem, na którą montuje się ślimak i sitko. Następnie wystarczy założyć plastikową pokrywę. Po bokach urządzenia ustawić dzbanek na sok i pojemnik na miąższ. Potem już tylko przekręcić pokrętło! Ślimak zacznie się obracać!

 

DUŻY OTWÓR.

Nie musisz tracić czasu na krojenie wszystkich produktów! Przygotuj sok bez obierania i krojenia! Małe i średnie warzywa i owoce możesz wrzucać do środka w całości. Te duże należy przekroić. Podczas wrzucania składników do komory przydatny będzie dołączony do zestawu popychacz. Wyciskarka z dużym otworem to wielka oszczędność czasu!

 

PIONOWA KONSTRUKCJA.

Nowoczesny design wyciskarki Bass Polska podkreśla jej pionowa, smukła konstrukcja. Wyciskarka Bass Polska będzie wyglądała bardzo lekko na kuchennym blacie, będąc ozdobą Twojej kuchni. Dzięki konstrukcji tego typu, urządzenie nie zajmuje wiele miejsca. Dodatkowo, wyciskarka posiada matowe wykończenie stali nierdzewnej w kolorze głębokiej szarości.

 

DOKŁADNE ODCEDZANIE  —  NIE TRAĆ ANI KROPLI SOKU!

Kolejną zaletą wyciskarki soków Bass Polska jest sitko o drobnych oczkach. Takie sitko jest ważne, ponieważ zapewnia dokładne odcedzanie miąższu. Tym samym nie tracisz ani kropli soku! A odcedzoną pulpę możesz ponownie wykorzystać! Przygotujesz z niej na przykład pyszne kotlety warzywne. Wyciskarka z sitkiem o drobnych oczkach zapewnia idealnie gładką konsystencję soku. Zwróć także uwagę na wygodny kranik z zaślepką. Możesz zakryć otwór w każdej chwili, aby mieć pewność, że nie będzie z niego kapał sok.

 

ŁATWA DO MYCIA.

Małe AGD do kuchni Bass Polska jest projektowane tak, aby jego czyszczenie zajmowało jak najmniej czasu. Obudowę wyciskarki Bass Polska wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Pokrywę umyjesz pod bieżącą wodą. Dzbanek na sok i pojemnik na miąższ możesz włożyć do zmywarki. Natomiast do szybkiego czyszczenia sitka przeznaczona jest specjalna szczoteczka.