Maszynka bezprzewodowa do strzyżenia zwierząt hodowlanych

  • Add feedback:
  • Code: 8590
  • Manufacturer: Bass Polska
  • Manufacturer's code: 5902067619872
  • Weight: 2.7 kg
  • Availability: Exists  (92 szt.)
  • szt.
  • €108.87

 

 

AKUMULATOROWA MASZYNKA DO STRZYŻENIA DUŻYCH ZWIERZĄT HODOWLANYCH Z DWIEMA PASUJĄCYMI GŁOWICAMI TNĄCYMI - GŁOWICE ZAKUP ODDZIELNIE

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Zasilanie:12V/4Ah

Moc: 350W

Obroty: 2500rpm

Prąd ładowania: 1.6A

Czas ładowania: 1h przy temperaturze otoczenia 20°

Maks. temperatura otoczenia: ok. 0°C - 30°C

Maks. wilgotność powietrza: 10%-90% (względna)

Waga ładowarki: 400g

Rodzaj akumulatora: Li-Ion 10.8V

 

W ZESTAWIE

 

Maszynka do strzyżenia

Akumulator

Pakiet baterii

Przewody 12V

Wkrętak

Butelka olejku

Szczotka do czyszczenia

Walizka do transportu i przechowywania

 

 

CZY POWINIENEŚ WYBRAĆ WŁAŚNIE TEN MODEL MASZYNKI DO STRZYŻENIA?

 

Ta bezprzewodowa golarka do zwierząt hodowlanych będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli szukasz profesjonalnej maszynki, która umożliwi Ci strzyżenie dużych zwierząt hodowlanych np. koni, krów, owiec, kóz i innych podobnej wielkości. Dzięki silnikowi akumulatorowemu maszynka nie posiada krępującego ruchy przewodu zasilającego - można jej używać na zewnątrz lub bezpośrednio w budynkach hodowlanych bez potrzeby podłączania do prądu. Pamiętaj: ta maszynka nie posiada w zestawie głowic tnących, należy je dokupić oddzielnie.

 

 

ZALETY MASZYNKI DO STRZYŻENIA BASS POLSKA

 

Dwie głowice tnące: ten model maszynki do strzyżenia umożliwi Ci strzyżenie wszystkich popularnych gatunków dużych zwierząt hodowlanych. Wybierz głowicę, której potrzebujesz i zakup ją oddzielnie. Kliknij i sprawdź głowicę do golenia koni, bydła i dużych psów. Sprawdź także głowicę do golenia owiec. Zamiana głowic tnących jest intuicyjna i zajmuje tylko chwilę.

 

Brak plączącego się przewodu zasilającego: silnik akumulatorowy gwarantuje Ci swobodę ruchów podczas strzyżenia bydła. Nie musisz martwić się o dostęp do źródła prądu, by podłączyć golarkę i możesz golić zwierzęta na zewnątrz lub w budynkach hodowlanych.

 

Cicha praca: cicha maszynka do golenia zwierząt jest szczególnie przydatna podczas długotrwałego golenia zwierząt płochliwych i nerwowych.

 

Ergonomiczna obudowa: profilowana obudowa gwarantuje pewny chwyt, który jest niezastąpiony, jeśli zwierzę próbuje się wyrywać w trakcie strzyżenia.

 

Łatwe czyszczenie: konserwacja maszynki do golenia koni i owiec zajmie Ci jedynie chwilę – wystarczy przetrzeć obudowę, ładowarkę i inne części wilgotną szmatką. Jeśli między ostrzami znajdzie się sierść lub włosie, po prostu wymieciesz je pędzelkiem lub szczoteczką.

 

Bezpieczeństwo użytkowania: II klasa ochrony i wzmocniona izolacja gwarantują ochronę przeciwporażeniową użytkownika maszynki oraz zapobiegają uszkodzeniu samego urządzenia.

 

 

KLIKNIJ, ABY KUPIĆ GŁOWICĘ DO STRZYŻENIA OWIEC LUB  GŁOWICĘ DO STRZYŻENIA KONI I BYDŁA

ZOBACZ PONIŻSZY FILM, aby zapoznać się z prawidłowym montażem głowicy strzygącej:

 

 

Pamiętaj: tryb przekładni musi być przesmarowany towotem przed założeniem głowicy.